Agnieszka PorzpańczykAgnieszka Forzpańczyk 

go to site Specjalista d/s szkoleń i rozwoju zawodowego, dyrektor regionalny ECU EFEKT, certyfikowany trener szybkiego czytania i doradca metodyczny w dziedzinie nowoczesnych strategii uczenia się i zapamiętywania, nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny z 10-letnim doświadczeniem pedagogiczno-trenerskim. Współtwórca podręcznika szybkiego czytania, autorka wielu warsztatów z dla studentów m.in.: z technik pamięciowych, nowoczesnych metod nauki języków obcych, mind mappingu, z rozwoju inteligencji wielorakich. Uczestniczka licznych konferencji, wykładów i szkoleń na łódzkich uczelniach. Propagatorka lifelong learningu, czyli uczenia się przez całe życie.
Ponadto: geograf, instruktorka Nordic Walking i tańców etnicznych, muzykoterapeutka, projektantka biżuterii, pilot wycieczek z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia grup, przewodniczka po Łodzi i regionie, organizatorka zielonych szkół z elementami efektywnego uczenia się, mama trójki dzieci.

here

Doświadczenie zawodowe:

 • 10 - letnie prowadzenie szkoleń
 • cykliczne prowadzenie profesjonalnych kursów na różnych poziomach edukacyjnych
 • certyfikaty i licencje trenerskie do prowadzenia szkoleń
 • praktyk i weryfikator wszystkich prezentowanych na zajęciach technik i metod pracy
 • współtwórca podręczników do nauki szybkiego czytania i metod efektywnego uczenia
 • uprawnienie pedagogiczne - nauczyciel mianowany
 • prowadzenie szkoleń na trenerów szybkiego czytania
 • liczne kursy doskonalące

,,Od 10 lat z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzę kursy szybkiego czytania i efektywnego uczenia się. Moje zajęcia mają na celu odkrywanie u ludzi ich nieograniczonych możliwości i talentów, a nauka była twórcza i inspirująca. Posiadam liczne rekomendacje i podziękowania za przeprowadzone zajęcia.”.

thesis statements for cloning FB

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=arnaldo-momigliano-essays-in-ancient-and-modern-historiography&mba=1

Iwona Solecka Iwona Solecka

sigmund freuds essay das unheimliche Jestem… z wykształcenia polonistką, nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem maturalnym. Od 10 lat trenerem szybkiego czytania i technik uczenia, współautorką podręczników szybkiego czytania i metod efektywnego uczenia się dla dzieci i dorosłych, a także  autorką warsztatów, dyrektorem regionalnym ECU EFEKT i pasjonatką tego co robię.

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=essay-about-racism-in-australia&mba=1

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=final-thesis-statement-definition&mba=1 Ukończyłam… wiele, ale wymienię tylko to, co szczególnie sobie cenię: polonistykę na Uniwersytecie Opolskim; Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie; Program Rozwoju Osobistego Instytutu Ewy Foley  w filii w Toruniu.

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=books-to-do-a-book-report-on&mba=1

Posiadam…

nyu essays

http://www.ebooks4writers.com/journal/?paper=psychology-anorexia-essay&ls=8
 • 13-letnie doświadczenie pedagogiczne
 • 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, szkoleń i warsztatów
 • certyfikaty i licencje trenerskie do prowadzenia szkoleń
 • szczęście do ludzi

"Szybkie czytanie jest…
dla mnie pasją i przygodą. Przeszkoliłam osobiście setki osób, których spotkanie i zaufanie poczynam sobie za wielki zaszczyt. Wielu z nich zostało moimi przyjaciółmi, a niektórzy nauczycielami, za których jestem wdzięczna. Pamiętam wszystkich i pozdrawiam. Dziś już wiem, ze uczenie może być dla obu stron przyjemne i inspirujące i nigdy się nie kończy, jeśli chcemy żyć pełnią życia."

enter FB

go here

Łukasz SzychowskiŁukasz Szychowski

how to write a prac report Trener i metodyk szybkiego czytania, nauczyciel, wykładowca, były przewodniczący Rady Doktorantów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, autor kilku artykułów naukowych, uczestnik wielu konferencji i seminariów naukowych oraz biznesowych, realizator kilku projektów unijnych. Swoją przygodę z szybkim czytaniem i technikami pamięciowymi rozpoczął ponad 12 lat temu na studiach – wykorzystując w praktyce podczas studiowania: najpierw na studiach magisterskich, a następnie na doktoranckich z pokrewnej dziedziny. Umiejętność szybkiego czytania i uczenia się pozwoliła mu szybko nadrobić różnice programową. Jego celem głównym jest to, aby każdy mógł uczyć się i pracować bardziej efektywnie. Jest on pomysłodawcą i współtwórcą metodyki i podręczników do nauki szybkiego czytania dla dorosłych oraz dla dzieci, współautorem poradnika dla nauczycieli z zakresu psychologii i metod efektywnej nauki, metod autor wielu warsztatów z dla studentów, uczestnik licznych konferencji, wykładów i szkoleń na gdańskich i warszawskich uczelniach. Dzięki temu doświadczeniu został zaproszony do napisania poradnika zawierającego szeroki opis zastosowania metod efektywnej nauki i skutecznego zapamiętywania w zakresie nauczania matematyki w ramach ogólnopolskiego programu finansowanego ze środków EFS: „Matematyka innego wymiaru”.

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=ieee-thesis-format-latex&mba=1

Doświadczenie zawodowe:

source link

https://mphotonics.mit.edu/pdf/?write=thesis-abstract-model&mba=1
 • 10-letnie prowadzenie szkoleń
 • ukończony kurs trenera biznesu
 • cykliczne prowadzenie profesjonalnych kursów na różnych poziomach edukacyjnych
 • praktyk i weryfikator wszystkich prezentowanych na zajęciach technik i metod pracy
 • współtwórca podręczników do nauki szybkiego czytania i metod efektywnego uczenia
 • uprawnienie pedagogiczne
 • prowadzenie szkoleń dla rad pedagogicznych
 • prowadzenie szkoleń na trenerów szybkiego czytania - liczne kursy doskonalące

college essay experience that changed my life


see